Školní časopis

Vydávání školního časopisu na Pod Skalce bylo obnoveno ve školním roce 2023/2024, a to ve zcela nové podobě s novým názvem Rock Šok. Redakce se inspirovala anglickým jazykem a slovo „skalka“, které je součástí názvu školy, přeložila jako „rock“. Druhá část „šok“ vystihuje zářijové pocity žáků v lavicích po prázdninách a současně napomáhá čtenářské atraktivitě. Pro to, aby se časopis těšil oblibě, neexistuje lepší slovo. Časopis chce šokovat, zaujmout a ohromit.

Redakci pod vedením paní učitelky Valové tvoří pět členů: Karolína Hrabalová, Ela Kutílková, Terezie Halamíčková, Markéta Kubíková a Adam Josef Nimmo. Prozatím bude Rock Šok čtvrtletníkem s šesti pravidelnými rubrikami: Kvízodánky, Buď MasterChef, Zlepši svoje „skilly“, Tipy na tripy, Podskatázky, Školní bulletin.

Rock Šok č.1 12/23

Rock Šok č.2  4/24