PhDr. Karin Petřeková

Školní psycholožka

Vážení rodiče, v případě, že Vaše dítě má potíže a hledáte pro něj psychickou podporu, můžete se na mě obrátit.

Budeme na to spolu.

Konzultační hodiny:
-          Pondělí: 8:00-12:00
-          Středa: 7:30-13:30
Prosím o domluvení schůzky předem telefonicky nebo e-mailem. Chci si na Vás vyhradit čas, který spolu budeme potřebovat.
Kancelář paní psycholožky se nachází vedle kanceláře paní ředitelky.
Po předchozí domluvě jsou možné také konzultace pátky od 8:00 do 14:00 v budově MěU Rožnov p. R. – Stefanium (Palackého 480).

Kontakt k objednání:

-          Tel. číslo: 731 630 308

-          E-mail: karin.petrekova@roznov.cz

V jakých situacích se na školní psycholožku obracet?

Jako školní psycholog se zaměřuji především na problémy související se školou. Avšak lze se mě obrátit
i v případě problémů týkajících se jiné oblasti – na naší první schůzce individuálně vyhodnotím, zda se jedná ještě o mou oblast působení, či oblast psychologa s odlišnou specializací.

Jak probíhá spolupráce?

Průběh spolupráce není pevně stanovený, ale obvykle vypadá následovně:

-         První schůzka probíhá s rodiči. Vyslechnu Vás a domluvíme se na podobě spolupráce.

Budu se Vás ptát na Vaše očekávání od naší spolupráce.

-         Druhá schůzka probíhá s dítětem.

-         Třetí schůzka probíhá opět s rodiči. Proberu s Vámi výsledky a průběh schůzky s dítětem.

Jedná se o klíčový moment spolupráce.

-         V případě potřeby se postup opakuje.

Vydáno: 02. 11. 2022 | Naposled upraveno: 25. 01. 2024 | Autor: Administrátor webu