Šablony OP JAK na ZŠ Pod Skalkou Rožnov p.R.

Základní škola Pod Skalkou, Rožnov p. R., příspěvková organizace se zapojila do výzvy MŠMT, řídícího orgánu OP JAK (Výzva č. 02_22_002 Šablony pro MŠ a ZŠ I), a po procesu hodnocení a schválení získala částku 2 291 804,00 Kč.
Projekt má název Šablony OP JAK na ZŠ Pod Skalkou, Rožnov p. R. a registrační číslo CZ.02.02.XX/…752.

Realizace začala 1. 7. 2023 a projekt potrvá do 31. 8. 2025.

Cílem projektu je zvyšování kvality, inkluzivity a účinnosti systémů vzdělávání a zajišťování rovného přístupu ke kvalitnímu a inkluzivnímu vzdělávání.

Finanční podpora, kterou škola získala, bude směřovat na školního asistenta, školního speciálního pedagoga, inovativní vzdělávání žáků, odborně zaměřená tematická a komunitní setkávání a vzdělávání pracovníků ve vzdělávání.

Vydáno: 15. 09. 2023 | Autor: Administrátor webu