Zdravotní klauni navštívili naši školu a přinesli s sebou smích

Zdravotní klauni navštívili naši školu a přinesli s sebou smích, radost a pozitivní energii.
V pátek 22. března měli žáci čtvrtých tříd jedinečnou příležitost setkat se se zdravotními klauny. Zdravotní klauni se specializují na to, jak pomocí humoru zlepšit náladu pacientů
v nemocnicích. A tentokrát se rozhodli potěšit i naše školáky.

Vykouzlili nám všem úsměv na tváři. Jejich vtipy a šprýmy rozesmály všechny přítomné. Představení probíhalo interaktivně a žáci se mohli zapojit do různých aktivit a her. Bylo to jako malé divadlo, kde byli všichni diváci součástí příběhu.

Nejen žáci si z jejich představení mohli odnést poučení o tom, jak je důležitý optimismus, podpora a solidarita v každé situaci. Připomněli nám, jak je důležité být laskavými
a ohleduplnými k druhým.

Rozzářili oči žáků, a když se zdravotní klauni rozloučili, bylo slyšet spoustu veselého šeptání. Někteří si dokonce říkali, že by chtěli být zdravotními klauny.

Děkujeme zdravotním klaunům za jejich návštěvu a za to, že nám přinesli kousek radosti do školního prostředí!

Lenka Marková, Taťána Eisenhammerová

Vydáno: 03. 04. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook