Závěr školního roku v 1.B

Ani jsme se nestačili ohlédnout a prázdniny už jsou tu! Poslední týden školního roku byl sice trochu hektický, ale taky velmi pestrý a zábavný, protože o učení už to opravdu nebylo.
Na začátku týdne jsme se vypravili s našimi kamarády z devítky na hřiště a na zmrzlinu, byla to poslední společná procházka, protože po prázninách už se jejich kroky vydají jiným směrem. Dalši příjemnou aktivitou byla poslední lekce plavání, která se nesla v duchu závodů, soutěží a jízdy na tobogánu. Ve středu nás čekal indiánský projektový den, jsme totiž třída Apačů. Dověděli jsme se toho hodně o indiánech, splnili poslední úkol moudrosti a získali deváté pírko na indiánskou čelenku. Taky si každý zvolil své indiánské jméno. Avšak nejvíce se děti těšily na večer, protože přišlo toužebně očekáváné přespávání ve škole. Pro prvňáčky skutečná výzva, obzvlášť v bouřce! Večer jsme zahájili krátkým vystoupením a opékáním špekáčků v relaxačním koutku. Přišli i rodiče, přinesli buchty a spoustu jiných dobrot. Jen škoda, že nás počasí nenechalo pobýt venku déle. I když jsme se nevyspali tak jako ve svých postýlkách, zážitek to byl veliký.
Další den následovalo rozloučení s deváťáky. A poslední den školy? Krásné vysvědčení a hurá na prázdniny :-):-)

Vrtalová Z.

Vydáno: 16. 07. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook