Žáci naší školy oslavují vítězství v literární soutěži O poklad strýca Juráša

V okresním kole této soutěže se naši žáci umístili na skvělých pozicích.

Žák 4. A Josef Stejskal získal krásné 1. místo v próze a žákyně 4. A Nela Tejklová výborné 2. místo za poezii. Tato ocenění získali oba ve věkové kategorii 4. - 5. tříd.

V kategorii 8. - 9. tříd jsme si rovněž připsali vynikající 2. místo za poezii, které získal Petr Marek z 8. A třídy.

Těší nás, že naše škola má ve svých řadách skutečné literární talenty, jež si zaslouží uznání a obdiv.

Naši žáci se svými působivými literárními díly osvěžili scénu soutěže a ukázali, že kreativita
a schopnost vyjádřit své myšlenky jsou v naší škole na vysoké úrovni. Jsme hrdí na jejich úspěch
a těšíme se na další inspirativní tvorbu, kterou nám přinesou.

Gratulujeme všem našim talentovaným spisovatelům a spisovatelkám k jejich skvělým výsledkům a děkujeme za to, že tak úspěšně reprezentují naši školu a přejeme jim hodně úspěchů v krajském kole!

Lenka Marková, tř. uč. 4. A, Sylva Štědrá, uč. ČJ v 8. A

Vydáno: 09. 04. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook