logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Výlet Včelek a Hvězdiček na Jurkovičovu rozhlednu

Výlet Včelek a Hvězdiček na Jurkovičovu rozhlednu

V úterý 18. června jsme se společně vydali na procházku, která měla za cíl dojít na Jurkovičovu rozhlednu. Počasí nám přálo, sluníčko svítilo a hřálo, a tak nic nebránilo tomu, abychom společně došli do stanoveného cíle. Naše cesta začala po 13 hodině odchodem ze školy. Kolem polikliniky jsme došli do parku, kde nás uchvátil chladný protékající potůček, který nám osvěžil naše rozehřáté ruce. Netrvalo dlouho a už byl před námi mostek, který vede k cestě, která nás má dovést až k rozhledně. V lese byl příjemný chládek, a tak nám ani nevadilo, že paní asistentka Renata vybrala prudší, ale kratší cestu. Šup, šup a rozhledna byla před námi. Odpočinek v trávě nám dodal energii, abychom zdolali schody rozhledny, které nás odmění krásným výhledem do okolí. Malá svačinka přišla také vhod a hlavně pití, které nás opět osvěžilo, jako studený potůček v parku. Čas rychle plynul a my se museli vrátit zpět do školy. Moc se nám nechtělo, protože v lese byl chládek a atmosféra kolem rozhledny připomínala spíše pohádku než centrum města, ve které se rozhledna nachází. Všechny děti se vrátily z procházky bez zranění a všichni jsme byli rádi, že se výlet vydařil. Včelky si na druhý den ve školní družině vytvořily výtvarné dílo „Cesta na Jurkovičovu rozhlednu“, které jim bude připomínat dnešní netradiční odpoledne ve školní družině.

Pavla Kolářová

Vydáno: 28. 06. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook