Vyjíždíme z 3.A

Tak..a je to tady. Pomalu se rozhlížíme po kamarádech, přemítáme, jestli ta holka vpředu se jmenuje Radka nebo Terezka, hledáme si to nejhezčí místo a zvědavě koukáme kolem sebe. Podle fotografií je zřejmé, že jsme se spolehlivě poznali všichni a září jsme vítali úsměvem. Prázdniny za námi, letos jsme už třeťáci. Ale, my zase nechodíme do školní třídy? Vloni laboratoř, letos...proč máme na nástěnce vlak? Automat na jízdenky? Čekárna a cukrárna - no jupi! Stanice Čeština? Stanice Prvouka? Aha, my jsme na nádraží! Správně, milá 3.A. Čeká nás cesta kolem vyjmenovaných slov, násobilky, slovních úloh, úseček a nově angličtiny. A že to bude jízda ! Místenku už máte všichni, cestovní zavazadlo také, takže teď už jen přeji....Šťastnou, veselou a spokojenou cestu, moji milí třeťáci!

Vavrečková H.

Vydáno: 07. 09. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook