Vánoční jarmark

Nadešel čas vánoční pohody, jmelí, dárečků a vánočního cukroví. Na tento předvánoční čas jsme letos připravili ve škole vánoční jarmark, který se konal v odpoledních hodinách ve středu 6.12.

Návštěvníky přivítala vánočně nazdobená škola se spoustou různě výtvarně zpracovaných betlémů, které žáci malovali a tvořili v hodinách Vv.

Chodby školy byly zaplněny do posledního místečka žáky, prodávajícími své vánoční ozdoby, dekorace, svícny a mnoho dalších dekorativních předmětů, které vyrobili se svými učiteli nebo doma. Výběr byl velmi pestrý a nikdo neodešel s prázdnou.

Příjemným oživením jarmarku bylo vystoupení školního pěveckého sboru Hvězdička, ve kterém zazněla řada koled. Vánoční atmosféru po celou dobu dokreslovaly také koledy v podání cimbálové muziky rodiny Nechanických, se kterými si koledy mohl kdokoli zazpívat.

Všichni, kteří si již nakoupili ozdoby a dárečky, se mohli nejen občerstvit ve vánoční kavárně v jídelně, kde bylo na výběr mnoho dobrot a teplých nápojů, ale hlavně si posedět, popovídat a užít si vánoční atmosféru.

Děkujeme všem, kteří si našli čas a navštívili naši školu. Doufáme, že setkání přispělo k dobré náladě v klidném adventním čase.

Eva Veselá

Vydáno: 13. 12. 2023 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook