logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Trampolíny na Podskalce

Trampolíny na Podskalce

V červnu jsme díky spolupráci s oddílem skoků na trampolíně Rožnov p. R. zpestřili dětem závěr školního roku. Využili jsme spolupráce s trenérkou a olympioničkou Petrou Juříčkovou. Ta společně se svými dcerami, reprezentantkami ČR uspořádala minikurz bezpečného skákání na trampolíně na naší škole. Po dobu tří dnů se v tělocvičně střídaly všechny třídy prvního stupně a také šesté třídy ze stupně druhého. Kromě závodních trampolín si děti mohly vyzkoušet také double mini trampolínu, airtracky. Vše pod dohledem výše zmiňovaných trenérek. Žákům byly přiblíženy základní pravidla skákání, aby jejich pohyb na trampolínách byl bezpečnější a mohli si jej kdykoliv užít. Děti byly nadšené a mnohým se z trampolín nechtělo sejít dolů. Také někteří odvážní učitelé vyzkoušeli své dovednosti ve vzdušném prostoru. Trenérkám moc děkujeme a snad nově získané dovednosti naši žáci využijí při prázdninovém skákání.

Zdeněk Tolar

Vydáno: 26. 06. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook