logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Slet čarodějnic ve 2.B

Slet čarodějnic ve 2.B

V úterý 30.4. se ve 2.B místo dětí slétly ve třídě samé kouzelné bytosti – čarodějnice a čarodějové. Nejdříve jsme se seznámili s tradicí pálení čarodějnic, naučili jsme se zaklínadla a zhlédli krátkou pohádku Jak odletěly čarodějnice. Poté jsme se pustili do výroby své podobizny, čarodějnice s kloboukem. Na všechny čekala čarodějnická stezka, na které jsme plnili různé úkoly, namíchali jsme si i kouzelný lektvar. Odměnou všem pak byly pochoutky jako krvavé prsty, pavouci, pavučiny, muffiny, netopýří křídla, které nám napekly naše šikovné maminky. Dopoledne rychle uteklo, všichni jsme si ho parádně užili a už se těšíme na další slet ve 3. třídě.

p. učitelka Eva Veselá a čarodějnické bytosti z 2.B

Fotogalerie

Vydáno: 15. 05. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook