Školní kolo recitační soutěže 2. stupně

Ve středu 5. února 2014 se v podkroví Městské knihovny uskutečnilo školní kolo recitační soutěže 2. stupně. 22 příznivců českého jazyka uctilo jeho krásu přednesem poezie i prózy. Porotu tvořily vyučující českého jazyka, a to p. uč. Rafailovová, Vráblová, Kubečková a paní asistentka z 6. B.

V kategorii 6. a 7. tříd si nejlépe vedli tito žáci: na 3. místě Sára JIRSÁKOVÁ z 6. B, 2. místo obsadila Jana RANDÝSKOVÁ ze 7. A a vítězkou se stala Veronika BĚLUNKOVÁ ze 6. B.

kategorii 8. a 9. tříd ocenila porota 3. místem přednes Simony SAMKOVÉ z 9. A, jako 2. se umístila Elisabeth ŠAFFEROVÉ z 9. B a vítězkou je Michaela CHUDĚJOVÁ z 9. A.

V okrskovém kole, které se uskuteční 20. února na ZŠ Videčská, budou naši školu reprezentovat recitátoři, kteří se ve školním kole umístili na 1. a 2. místě. Přejeme jim hodně štěstí.

Vydáno: 10. 02. 2014 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook