Škola v přírodě na chatě Mír: Nezapomenutelný týden plný dobrodružství

Naši žáci 5.A a 4.A se vydali na pěti denní školní výlet do Beskyd. Cílem byla Chata Mír, kde jsme strávili celý týden. A co nás tam čekalo? Spojení učení s aktivitami v přírodě!
Ráno probíhala rozcvička, kdy se žáci protáhli a připravili na den plný dobrodružství. Díky rozcvičce byli plní energie a připraveni na všechny aktivity. Dopoledne jsme se věnovali výuce, kde jsme se učili nové věci. Odpoledne byl připravený program plný sportovních aktivit a her. Žáci byli rozděleni do týmů, které si pojmenovali. Každý tým vyrobil svoji vlastní vlajku a vymyslel pokřik. Během týdne sbíraly týmy body za různé úkoly.
Žáci si vyzkoušeli střelbu z luku a vzduchovky, hod na koš a střelbu na branku. Také hráli živé člověče nezlob se a stavěli domečky pro zvířátka na vycházce v přírodě. Večer jsme se bavili deskovými hrami a vyráběli lapače snů. Středa byla vyhrazena tanci na diskotéce.
Ve čtvrtek jsme se pustili do opékání špekáčků a zpěvu písní u táboráku s vlastnoručně vyrobenými zpěvníky. Nakonec nás čekala noční bojovka. V pátek jsme vyhlásili vítěze celotýdenní soutěže. Po obědě jsme se s plnými bateriemi a spoustou zážitků vydali zpět ke škole.
Celý týden na Chatě Mír byl pro nás všechny nezapomenutelným dobrodružstvím. Děti se nejen bavily, ale také se učily spolupráci, týmové práci a respektu k přírodě. Těšíme se na další výlety!

Magdaléna Dlabajová, Radmila Jurajdová a Barbora Mudrová

Vydáno: 12. 06. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook