logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu

Projekt město, 3.A

Ve 3. A se děti domluvily, že vytvoří v rámci výtvarné výchovy a pracovních činností město. Projekt si děti samy vymyslely, nakreslily si plány, zajistily si materiál na stavbu a začaly tvořit. Pracovaly s nadšením a vervou několik hodin, až vzniklo město s názvem Pampeliškov. Ve městě jsou nejen obytné domy, ale i nákupní centrum, restaurace, benzínová pumpa. Nechybí zde park s dětským hřištěm, rybníkem, věží, stromy a mnoho květin. Je zde také vodotrysk a řeka plná ryb. Město je živé, všude se procházejí lidé, zvířata, jezdí auta. Bylo krásné sledovat zapojení všech žáků, úžasnou spolupráci a radost z práce. Město se dětem moc povedlo!

Lenka Marková

Vydáno: 27. 03. 2023 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook