logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Přestávky a výuka v relaxačním koutku

Přestávky a výuka v relaxačním koutku

Že sotva začal duben? Hm, venku nádherné letní počasí, takže kalendář nemusí mít úplně ve všem pravdu, usoudili druháci z áčka. Toužebně stáčeli pohledy k otevřeným oknům a přestala je zajímat i čeština, i matika, i prvouka, ani zpívat se jim moc nechtělo. Tak pobrali svačiny, přezuli se a s jásotem užili první letošní venkovní přestávku. vyzkoušeli všechny oblíbené aktivitky od houpaček, přes fotbálek, až po společnou schovku..Když už byli nadšeně venku, kdo by měl to srdce hnát je zpátky do lavic? Ostatně, není báječné prostudovat jarní rostlinky venku ? Sebedokonalejší tabule neumí dát přivonět, umazat ruce od pampelišek - tedy smetanek lékařských, ochutnat šťávu z květů hluchavky. Prvouka šla všem najednou nějak mnohem lépe, Všichni psali a kreslili a poslouchali a hledali a zkoumali a popisovali a lepili a u toho se spokojeně usmívali. 

Vavrečková H.

 

Fotogalerie

Vydáno: 16. 04. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook