logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Pohádkové lázně s 2.A

Pohádkové lázně s 2.A

Pátek, páťulínek, k tomu nádherné sluníčkové počasíčko, kdo by si přál ještě něco navíc..... 2.A si ještě malý (velký) bonus přihodila.... u nás se totiž neučilo! Sbalili jsme batůžky, do nich svačiny, peněženky, někdo i nějaké tričko přibalil, zamkli jsme třídu a  n en á p a d n ě jsme zmizeli. Máme 3/4 druhé třídy úspěšně za sebou a to zaslouží nějakou odměnu. Od jedné z maminek jsme dostali nesmírně milé pozvání do Pohádkových lázní! To uznáte, museli jsme vyrazit. Že je to docela daleko? Není. když se někam moc těšíte, cesta je krásná, příjemná, zábavná a hlavně..najednou je to prostě kousek. Chvilku jsme odpočívali v solné jeskyni - no, odpočívali☺.. Ale půl hodinky uteklo jako nic, náramně jsme se totiž bavili. Potom  svačinka nejen od maminek - na stolech čekaly dobrůtky a dobroty navíc. A , když se řeklo něco jako : "Tak, teď už můžete..", děti prostě zmizely. Ozýval se jásot, veselé volání, sem tam se objevila nějaká rozčepýřená hlava, sem tam ruka, sem tam nějaké nohy. Kdo se potřeboval posilnit, popadl zase láhev s pitím, zakousl se do pomeranče nebo slupnul alespoň borůvku a hurá zpátky. Někteří postupně zvolili pauzu o fousek delší - máme s sebou přece peníze, musíme všechny utratit. A tak se kupovala skvělá zmrzlina, bonbony, čokoládky, drobné hračky, komu ještě něco zbylo, vzal nákupní kolečko ještě jednou nebo dvakrát. V peněžence přece nesmí zůstat vůbec nic.☺ Uteklo to nějak divně rychle, někdo určitě musel postrkovat hodiny. Ještě ve škole zářily všem spokojeně oči. a podle odpoledních ohlasů to byl úplně ten nejvíc nejlepší pátek ve škole. No, ve škole..Moc děkujeme velmi laskavé a trpělivé Natálčině mamince, myslím, že si těch veselých spokojených očí všimla určitě také. 

Vavrečková H.

Vydáno: 16. 04. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook