Pochoďák, 8.A

Naši osmáci v úterý vyrazili vlakem do Brňova. Odtud si ze dvou cest zvolili strmou zkratku přímo na Jarcovskou gulu. Takže jsme hned ze startu zdolávali trasu srázem do kopce křovím mezi pařezy a kořeny. Zde jsme opravdu posílili týmovou spolupráci.

Následovala přestávka u Jarcovské skály, poté procházka příjemnou lesní cestičkou s výhledem na Valašské Meziříčí. Posvačili jsme u dřevěné sochy Sámy, a spolu s ním jsme si připomenuli loňské učivo dějepisu. Následoval sešup dolů po louce a lesem až k řece, pak ještě zastávka u soutoku Rožnovské a Vsetínské Bečvy, neobvyklý oběd       v KFC a návrat vlakem, respektive náhradním busem, zpět do Rožnova.

Výlet tak přispěl k navázání kontaktů s novou spolužačkou, sdílení společných chvil mimo školní lavice a hlavně jsme si to všichni moc užili.

Ptáček K, Trančíková R.

Vydáno: 14. 09. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook