Olympiáda zvířat projekt 1.A

Třída 1.A se vydala po stopách zvířecích kamarádů. Začátkem května během 14 dnů ve škole žáci zkoumali zajímavosti ze světa zvířat. Protože děti samy plnili 7 disciplín olympijského víceboje, zajímalo je, zda i zvířata by jejich disciplíny zvládla. Kdo je nejlepší běžec, skokan, plavec, či letec? To vše a mnohem více se dozvěděli a nakonec srovnali s výkony lidí. Aby to nebylo zvířátkům líto, že my o nich bádáme a oni se nic nedozvědí, vzali jsme je jeden den do školy, kde se učili s námi. Společně s kamarády deváťáky jsme je vzali do hlubin naší výpočetní techniky – Pc pracovny, kde jsme zjišťovali o svých zvířecích kamarádech zajímavosti. Jaké? To se dozvíte, když se přijdete podívat 29.5. do naší školy na vernisáž. Schválně, najdete na nástěnkách 1.A a 9.A něco, co jste ještě nevěděli?

Třída 1. A a paní učitelka Pavla Nechanická.

Vydáno: 20. 05. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook