logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Ocenění našich pedagogů v kategorii

Ocenění našich pedagogů v kategorii "Výrazná pedagogická osobnost"

S velkým potěšením oznamujeme, že naše paní ředitelka Mgr. Zita Koláčková a paní učitelka Mgr. Hana Vavrečková byly oceněny v kategorii "Výrazná pedagogická osobnost". Toto významné ocenění získaly za svůj mimořádný přínos a angažovanost ve vzdělávání mladé generace.

 Paní ředitelka Zita Koláčková pracuje na  naší škole již mnoho let a hlavní prioritou pro ni vždy bylo vytvoření inspirativního a podnětného prostředí pro všechny žáky i pedagogy. Svojí vizionářskou a zodpovědnou prací neúnavně posouvá kvalitu výuky na vyšší úroveň.

 Paní učitelka Hana Vavrečková vyniká schopností nadchnout žáky a probouzet v nich zvídavost a touhu po poznání. Její hodiny jsou vždy originální a poutavé.

 Oběma oceněným pedagožkám ze srdce gratulujeme!

Jsme nesmírně hrdí, že můžeme mít tak výjimečné osobnosti ve svém pedagogickém týmu. Děkujeme za jejich neutuchající nasazení, obětavost a lásku k učitelskému poslání.

 

Mgr. Lenka Marková

 
 

Fotogalerie

Vydáno: 13. 04. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook