Návštěva v OVOCENTRU Valašské Meziříčí

Jak už víme, třída 8. B vyhrála 1. místo v soutěži „O nejpovedenější Halloweenskou dýni“. Za svého originálního halloweenského strašáka obdrželi kromě diplomu a sladké odměny také poukaz na „Exkurzi v Ovocentru“. Naše škola spolupracuje s Ovocentrem v rámci projektu „Ovoce do škol“.

V úterý 17. 12. 2013 jeli osmáci spolu s několika žáky z 2. B do Valašského Meziříčí, kde navštívili firmu Ovocentrum. Zde byl pro naše žáky připravený opravdu bohatý program, dozvěděli jsme se spoustu zajímavostí o ovoci a zelenině. Děti se královsky pobavily a především předvedly své znalosti v nejrůznějších soutěžích. Mimo jiné jsme si mohli vyzkoušet, jak se řídí vysokozdvižný vozík. Děti se ani chvilku nenudily, svoji kreativitu jsme si vyzkoušeli u vánočních ovocných dílen, kde jsme si mohli vyrobit svícen z jablek nebo vánoční přáníčka. Nakonec si každý odsud odvezl malý dáreček v podobě ovocného balíčku. Po prohlídce jsme se šli společně podívat na náměstí na vánoční jarmark, kde měly děti rozchod. Po celé akci jsme šli pomalu na vlak, do školy jsme se vraceli plni nových zážitků. Exkurze v „Ovocentru“ předčila naše očekávání, děkujeme za pěkně strávený výlet.

Jana Štěpánková, vychovatelka školního klubu

Vydáno: 18. 12. 2013 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook