Modrý den aneb slavíme Den vody

V pátek 21.3. jsme na naší škole netradičně oslavili nejen začátek jara, ale především Světový den vody. Celý pátek se nesl v duchu modré barvy.

Žáci i učitelé přišli ráno do školy celí v modrém, někdo zvolil modré oblečení, jiný modré doplňky. Nástěnky na chodbách se nám postupně začaly zaplňovat výtvarnými pracemi, které ztvárňovaly vodu ve všech možných podobách. Nezapomněli jsme ani na školní hlášení, ve kterém jsme zdůraznili, jak velký význam pro nás voda má. O velké přestávce se všechny třídy nahrnuly před vchod školy, kde probíhalo společné focení. Protože nám počasí přálo a sluníčko krásně svítilo, mohli jsme se venku před školou zdržet trošku déle a užívat si pěkné jarní dopoledne. Při radostném dovádění dětí vzniklo mnoho úžasných fotek. Tento den jsme si společně zpestřili modrou barvou a hezky jsme se naladili na víkend. Naši školní akci si všichni užili po svém. Už se těšíme na konec dubna, kdy nás čeká „zelený den“, kterým oslavíme Den Země.

Jana Štěpánková, vychovatelka šk. klubu

Vydáno: 25. 03. 2014 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook