Matematický klokan 2023

V pátek 17. března se na naší škole konala matematická soutěž Klokan, které se zúčastnili žáci od 2. do 9. ročníku. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích.

Na 1. stupni v kategorii Cvrček – žáků 2. a 3. ročníku se na 3. místě umístila Mia Gajdácsová ze 2.B, na 2. místě Vilém Hruška ze 2. A a 1. místo obsadil Michal Jakeš ze 3. B.

V kategorii Klokánek – žáků 4. a 5.tříd 3 .místo obsadila Michelle Antony, 2. místo Tereza Večeřová a 1. místo Lucie Macků, všechna děvčata jsou z 5. A.

Na 2. stupni v kategorii Benjamín – žáků 6. a 7. tříd se na 3. místě umístil Jan Boháčik ze 7. B, na 2. místě Markéta Kubíková ze 6. A a 1. místo obsadil Patrick Mandula ze 7. B.

V kategorii Kadet - žáků 8. a 9. tříd se na 3. místě umístil Florian Drápala, 2. místo obsadil Sebastian Štrejchl a 1. místo Nikola Bajerová, všichni z 8. A.

Všem úspěšným řešitelům blahopřejeme.

Za PK matematiky Hana Hadačová, Magda Jurková, Jakub Ptáček

Vydáno: 25. 03. 2023 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook