logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Klubový turnaj v puzzle

Klubový turnaj v puzzle

V pátek 20.1. se na naší škole uskutečnil turnaj ve skládání puzzle pro děti od 2. do 5. třídy. Celkem se přihlásilo asi 35 žáků a soutěžilo se ve dvou kategoriích. V mladší kategorii (2.-3. třída) zvítězil Štěpán Maňák (3.B), na druhém místě Zuzka Halamíková (2.B), na třetím místě skončil Kryštof Vanger (3.A), na čtvrtém pak Šimon Smolko (2.B) a na pátém Lucka Jurošková (2.A). V kategorii starších zvítězil Jonáš Janešík (4.B), druhá skončila Agáta Aujezdská (4.B) a třetí Eliška Hrstková (4.A). V těsném závěsu na 4.místě skončila Eliška Dopaterová (4.B).

Děti byly moc šikovné a budeme se těšit na další akce, které ve školním klubu uspořádáme.

P. Vachalová

Fotogalerie

Vydáno: 26. 01. 2023 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook