Kangoo jumps aneb skákací boty ve SVČ s družinou Draků a Sluníček

Závěr školního roku patřil v oddělení Draků a Sluníček skákacím botám, neboli Kangoo jumps. V pondělí a středu jsme v odpoledních hodinách navštívili SVČ, kde jsme se zúčastnili zkušební lekce se skákacími botami. Lekce probíhala pod vedením zkušené lektorky Eriky ze SVČ a jejich dvou mladých lektorek. Na úvod se děti seznámily s pravidly a dostaly užitečné informace. Na zahřátí si zahrály hru s kruhy a poté se učily tanec, který všichni zvládli naprosto úžasně. Mladší děti pak potrénovaly během her různé druhy skokových prvků. Na závěr si děti v kruhu sdělovaly, jak se jim úvodní kangoo tréning líbil, co se jim dařilo, co ne, a dostaly upomínkové dárečky. Děti byly nadšené, některé z nich už na těchto speciálních botách stály, tak to pro ně byla hračka. A ti, kteří tento druh tanečního skákání vyzkoušeli poprvé, se s novými pohyby také rychle sžili a lehce se je naučili. Jsme rádi, že jsme si mohli Kangoo jumps vyzkoušet a třeba od září někteří z nás budou tento kroužek navštěvovat.

ŠD, Cimbálníková V., Kliková J.

Vydáno: 20. 06. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook