logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Jak proběhl pohádkový zápis

Jak proběhl pohádkový zápis "nanečisto"

V úterý 21.3. se na naší škole uskutečnil pohádkový zápis "nanečisto", který byl doslova POHÁDKOVÝ! Na naše budoucí prvňáčky již netrpělivě čekalo mnoho pohádkových postav a stanovišť. Například si děti mohly nakrmit Krtečka, zvládnout překážkovou dráhu s Patem a Matem, vylovit Boba a Bobka z klobouku, pomoct Rákosníčkovi uklidit rybníček, zahrát si s Ferdou Mravencem na interaktivní tabuli, s Popelkou roztřídit korálky, se Sněhurkou zaskákat panáka a zadovádět si v tělocvičně. Jakmile děti nasbíraly všechna razítka na pohádkovou kartičku, tak si za odměnu vyrobily papírovou korunu, díky které odcházely jako králové a královny s malým dárečkem na památku. Moc se na naše šikovné budoucí prvňáčky těšíme na zápisu ve dnech 19. - 20. dubna.

Paní učitelky z 1. stupně

Vydáno: 22. 03. 2023 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook