Jak proběhl den otevřených dveří a předzápis

V úterý 19.3. proběhl na naší škole den otevřených dveří a předzápis pro předškolní děti. Tématem předzápisu bylo Safari, na který přišlo asi 40 dětí. Ty se svými rodiči měly možnost se seznámit s vedením školy, paními učitelkami a také s budoucími patrony našich prvňáčků - žáky z 8. ročníků, kteří s předzápisem pomáhali. Při vstupu do školy nás vítal velký rozcestník se zvířaty. U každého zvířátka byl úkol, který děti plnily. Jedním z určitě zajímavých stanovišť pro děti i dospělé byly digitální hrátky s bee boty, kde si zájemci mohli vyzkoušet programovatelné včelky. Odměny za splnění úkolů byly různé - omalovánky, bonbóny, klíčenky s logem naší školy, nebo kousek kartičky. Po splnění všech stanovišť si děti poskládaly omalovánku, tu měly možnost vymalovat ve fair-tradeové kavárničce plné dobrot a jiných odměn pro děti i pro rodiče (káva, čaj, perníčky, mufinky aj.).
Doufáme, že se Vám na našem Safari líbilo. Moc se těšíme na zápis, kde se spolu zase setkáme. Ten bude ve dnech 16.-17.4.2024.

Paní učitelky z 1. stupně a vedení školy

Vydáno: 25. 03. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook