Informace o zahájení provozu školní družiny a školního klubu 2024/2025

Školní družina
Provoz školní družiny bude zahájen 2.9. 2024 ranní družinou 6:00 – 7:45 hodin. Odpolední družina bude probíhat hned po skončení vyučování žáků 1. – 3. ročníků do 17:00 hodin. Žáci z vyšších ročníků budou po vyučování z důvodu nedostatku míst ve školní družině odcházet domů. Od 3.9. 2024 tito žáci budou mít možnost využít školní klub (viz informace školní klub). Úplata školní družiny pro školní rok 2024/2025 činní 2 000,- Kč. Lze ji rozdělit opět do dvou splátek (první pololetí 800,- Kč, druhé pololetí 1 200,- Kč) nebo zaplatit celou částku 2 000,- Kč.

Školní klub
Provoz školního klubu bude zahájen 3.9. 2024.  Ve dnech 3.9. – 13.9. 2024 bude otevřen v čase 11:45 – 15:30 hodin formou „hlídárny“ bez kroužků. Od pondělí 16.9. 2024 bude školní klub otevřen v běžném provozu:
Školní klub 12:40 – 14:00
Kroužky školního klubu 14:00 – 15:30
PONDĚLÍ – Vaření I. skupina
ÚTERÝ – Výpočetní technika
STŘEDA – Výtvarný - rukodělný
ČTVRTEK – Vařená II. skupina
PÁTEK – Deskové a pohybové hry

Přihlašování do kroužku probíhá na základě vyplněné přihlášky do konkrétního kroužku (žák dostane od vychovatelky školního klubu nebo je k dispozici na webu školy ve složce FORMULÁŘE KE STAŽENÍ), je tedy nutné mít na každý kroužek novou přihlášku. Pokud žák neodevzdá vyplněnou přihlášku od zákonných zástupců, nemůže kroužek navštěvovat.

Odchody žáků ze školního klubu jsou volné, žák si sám určuje, kdy do školního klubu přichází a odchází. Žák, který školní klub navštěvuje pravidelně (4–5 dnů v týdnu), musí mít vyplněný zápisní lístek, ve kterém jsou pěvně dané jeho odchody ze školního klubu. Pokud v daný den potřebuje žák odejít ze školního klubu dříve, je nutná omluvenka v BAKALÁŘI od zákonných zástupců (posílá se vychovatelce školního klubu Pavle Vachalové, nikoli třídní učitelce).

Úplata za školní klub pro školní rok 2024/2025 činí měsíčně 60,- Kč a platí ji i ti žáci, kteří navštěvují školní klub jen jeden den v týdnu. Pokud žák bude navštěvovat kroužky školního klubu, bude platit za každý kroužek který bude navštěvovat 60,- Kč. Číslo účtu a variabilní symbol bude předán zákonným zástupcům na konci září přes BAKALÁŘE.

Odhlašování ze školního klubu je formou odhlášky, kterou žák dostane od vychovatelky školního klubu. Pokud žák nedonese řádně vyplněnou odhlášku od zákonných zástupců, je považován za účastníka zájmového vzdělávání i s platební povinností.

POKUD BUDE ŠKOLNÍ KLUB UZAVŘEN, ŽÁCI PO VYUČOVÁNÍ ODCHÁZEJÍ DOMŮ.
INFORMAE O UZAVŘENÍ ŠKOLNÍHO KLUBU BUDOU V BAKALÁŘI, PROTO JE NUTNÉ PRAVIDELNĚ SLEDOVAT BAKALÁŘE.

Vydáno: 14. 08. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook