Florbalový turnaj pro druhý stupeň

Ve čtvrtek 2. března se v naší tělocvičně konal florbalový turnaj, který je určený žákům druhého stupně.

V hodinách Tv jsme ve florbalovém bloku zdokonalovali herní dovednosti a na tomto turnaji si žáci mohli porovnat síly se studenty z jiných tříd.

Každé družstvo muselo mít na své soupisce alespoň 2 dívky, které se aktivně účastnily hry.

Turnaj byl rozdělen do dvou skupin: mladší žáci (6.-7.třída), starší žáci (8.-9.třída).

V každé skupině se mezi sebou utkala 4 družstva. V turnaji mladších žáků se na 1. místě umístilo družstvo Fortnite (složeno z žáků 7.B a doplněno o žáky 7.A). Na 2. místě skončily Velké kapybary (6.B), 3.místo obsadili Saláti (7.B), 4. místo Sexy bonbónky (6.A).

V turnaji starších žáků zvítězili Fotříci (9. B), na 2.místě se umístila 9.A, na 3.místě 8.B a 4.místě 8.A.

Všem zúčastněným děkujeme za příjemný sportovní zážitek.

Tolar Z.

Vydáno: 15. 03. 2023 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook