Digitální technologie pro prvňáčky s deváťáky

Že prvňáci nezvládnou digitální technologie? To už v dnešní době v žádném případě neplatí. Dnes jsme si užili hodinu počítačové gramotnosti s našimi kamarády deváťáky. A to jak třídy áčkové, tak třídy béčkové. Prvňáci se seznámili prostřednictvím svých velkých kamarádů s naší novou odbornou počítačovou učebnou. Děti byly seznámeny s počítačem, i když někteří prvňáci již věděli a poučili o počítačích svého kamaráda deváťáka. Každý měl možnost si vyzkoušet práci s myší, také si ve wordu napsali své jméno, nebo i jiná slova. Ve druhé části hodiny si zahráli společně výukové online hry na Wordwall. Všichni si to moc užili a už se zase těšíme, až nás deváťáci vezmou na další zkoumání do počítačovky. Děkujeme našim kamarádům deváťákům a paní asistentce Hedvice Děcké za příjemnou IT hodinu.

Nechanická P.

Vydáno: 23. 01. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook