logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Digisvět ve 2.A

Digisvět ve 2.A

Ve 2.A se pořád něco děje. V březnu jsme byli na besedě v knihovně s názvem Digitální svět. S paní knihovnicí Jitkou Slezákovou jsme si užili povídání o tom, co vše patří do digitálního světa a zkusili jsme si šifrování pomocí číselných kódů. Tato činnost nás moc bavila a už se těšíme, až nám zašifruje něco naše paní učitelka ve škole. Za odměnu jsme dostali zašifrovaný obrázek, který jsme si ve škole s chutí vymalovali.

V úterý 21. března jsme na besedu v knihovně navázali i ve škole. Poznali jsme novou IT učebnu na 2. stupni. Když jsme přišli, čekalo nás krásné překvapení v podobě malých včeliček - roboti Beebot, se kterými jsme si mohli hrát. Cestičky po různých mapách jsme programovali celou hodinu a už se těšíme, až za nimi zase půjdeme. Děkujeme paní asistentce Hedvice, která nás do IT učebny pozvala.

Třída 2.A, paní a učitelka Pavla a paní asistentka Marcela

Vydáno: 27. 03. 2023 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook