logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Červen plný aktivit

Červen plný aktivit

1.A si užívala ve škole i v posledním měsíci před prázdninami. 3.6. byli se svými parťáky deváťáky v ZOO. Společnou vycházku si moc užili. V těchto horkých dnech se každou středu těšili na plavání. Nejlepší plavkyní je Adélka Březovjáková a nejlepším plavcem je Jeníček Andrys. 7. června se zúčastnili preventivního programu Veselé zoubky. Nejvíce se jim líbila pohádka Jak se dostat Hurvínkovi na zoubek. 11. června si vyzkoušeli nácvik evakuace. V programu s policií a hasiči se naučili, jak poskytnout první pomoc, vyzkoušeli si, jak zachránit paní učitelku. Také si zkoušeli ulovit psa či hada speciální tyčí. S panem ředitelem Pilařem se učili bezpečně vylézt z okna v případě, že za dveřmi třídy číhá nebezpečí. Nakonec hasičům pěkně prozkoumali jejich velikánské auto. 13.6. se zúčastnili cvičení na trampolínách s paní učitelkou Juříčkovou a jejími mladými trenérkami. 14.6. proběhlo v knihovně pasování na čtenáře. Všichni krásně přečetli, co měli, dostali krásnou knížku na památku a kartičku do knihovny na půjčování knížek na rok zdarma. 25. červen byl den D, který si užívali se svými kamarády deváťáky. Napřed v atriu předvedli svým velkým kamarádům, jak se naučili krásně číst, a po té se vydali společně na zmrzlinu a na hřiště. S našimi kamarády jsme se rozloučili 27. června. O tom vám ale budeme povídat v dalším článku.

Třída 1.A a paní učitelka Pavla

Vydáno: 28. 06. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook