logo Základní škola Pod Skalkou Rožnov pod Radhoštěm
Zobrazit hlavní menu
Bruslení pro 2. stupeň

Bruslení pro 2. stupeň

Stejně jako v minulých letech, také letos nabízíme žákům na 2. stupni možnost bruslení. Na zimním stadionu jsou žáci společně s učiteli tělocviku. Od začátku listopadu jezdíme každých 14 dní (ve čtvrtek) na zimní stadion, kde si děti mohou volně zabruslit a zahrát si s námi sranda hokej. Využívat bruslení zdarma mohou žáci až do konce měsíce března. Na zimní stadion nás doveze autobus a bruslíme vždy od 13.00 do 14.15 hod. Žáci, kteří nemají vlastní brusle, si je mohou půjčit v kabinetu Tv. V průběhu 5 měsíců se společně uvidíme na ledě 10x. Užijeme si spoustu zábavy a žáci se zdokonalí v bruslení.

Zdeněk Tolar

Vydáno: 02. 12. 2023 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook