Biologická olympiáda 2024

Dne 3. ledna prosince 2024 proběhlo na naší škole školní kolo Biologické olympiády, kterého se zúčastnilo 17 žáků z 2. stupně.

Letošní téma bylo. Jak se žije v lužním lese. Součástí olympiády byl obtížný teoretický test, praktické poznávání přírodnin a laboratorní úkol.

V kategorii D – 6. a 7. tříd  se na 1. místě umístila Terezie Halamíčková ze 7. B  a Šarlota Pilátová ze 7. A,  na 2. místě  Kryštof Kubík ze 7. A a 3. místo obsadil Jan Kulišťák z 6.C.

V kategorii C – 8. a 9. tříd obsadila 1. místo Anna Mertová, 2. místo Florian Drápala a na       3. místě se umístila Lucie Marečková, všichni z 9. A.

Nejlepší soutěžící postoupili do okresního kola BiO a dostali drobné odměny ze Sdružení rodičů.

Za PK přírodopisu Hana Hadačová a Martina Satolová

Vydáno: 14. 03. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook