Atletické závody pro 2. stupeň

Ke konci měsíce května jsme pro žáky 2. stupně uspořádali atletické závody. Závodilo se ve 4 disciplínách, na závěr se běžela společná štafeta 4 x 60 m. Žáci byli rozděleni do dvou kategorií: 6.-7.třída a 8.-9.třída. Disciplíny mladší kategorie byly: běh na 60 m, skok daleký, hod krikeťákem, vytrvalostní běh na 1000 m. Starší kategorie běžela 60 m, skákala dálku, vrhala kouli a vytrvalost se běžela na 1500 m.  Soutěžilo se v družstvech, kde každý musel obsadit 2 disciplíny a nakonec společně běželi štafetu. V mladší kategorii se vytvořilo 10 družstev a ve starší družstva 4. Při závěrečném vyhlašování se kromě nejlepších družstev vyhodnocovala také umístění na stupních vítězů pro každou disciplínu. U některých disciplín byly pokořeny několikaleté rekordy školy.

Tolar Z.

Vydáno: 13. 06. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook