Adaptační kurz 7.A

Dne 23. a 24. 9. 2024 se nově vzniklá 7. A zúčastnila adaptačního kurzu.
Rozděleni na tři skupinky jsem se zúčastnili únikové hry Radegastův poklad. Děti nadšené, někteří plánují zajít znovu s rodiči. Při čekání jsme si zahráli lidské pexeso a osvěžili v novém městském vodotrysku. Ve škole jsem se naobědvali, počkali, až se prostory vyprázdní a zahráli jsme si turnaj ve stolním tenise (gratulujeme Patrikovi!), vyřádili se v atriu a pomalu se chystali na večer. Společně jsme povečeřeli a řádně zaměstnali místní dovozce jídla. Poté jsme ve ztichlé a ztemnělé škole hráli na schovávanou, zatímco některé holky s paní učitelkou chystaly svačiny na náročný druhý den. Pomalu jsme usínali u filmu, ale přechod do tříd nás zase probral.
Noc na karimatkách byla náročná. Hlavně pro paní učitelku a paní asistentku, co Vám budeme povídat. Nakonec ale nastalo ticho a nabírali jsme sílu na úterý. Po společné snídani jsme vyrazili na golf. Jsou mezi námi talenti! Někteří si dokonce zkusili i zahrát na hřišti, ne jen na odpališti. Pak jsme nasadili rychlé tempo, protože na Míru nás čekal oběd. Výborný vývar, který pan číšník ani nestíhal přidávat. A maso s rýží. No a pak už jen do školy pro věci a douklízet třídy.
Děkujeme, že jsme mohli.
A hlavně děkujeme dětem, byli všichni moc fajn a těším se na příště
Mgr. Zuzana Velíková a Nikol Mrlíková

Vydáno: 28. 09. 2024 | Autor: Administrátor webu | Sdílet na facebook