Domů arrow ŠKOLNÍ DRUŽINA arrow Činnosti a akce

ŠKOLNÍ DRUŽINA - Činnosti a akce

Zobrazuji položky 1 až 8 (2 stránky)
Školní rok:

Kdo vyhrál v celoroční soutěži O zlaté sluníčko?28.6.2017

Školní rok se nezadržitelně blíží ke konci a naše celoroční družinová soutěž O zlaté sluníčko, stávající z různorodých tematicky zaměřených soutěžních aktivit připravovaných během roku, má své zasloužilé výherce. Po celý rok vítězové poznávacích, smyslových, analytických, pohybových i kreativně zaměřených soutěží postupně sbírali obrázkové kartičky.

Čtení a hraní v městské knihovně, ŠD Sluníčka, 25. 5. 177.6.2017

Knihovna v Rožnově pod Radhoštěm nabízí kromě zajímavých čtenářských besed pro školy v dopoledních hodinách také besedy, soutěže a povídání pro školní družiny v odpoledních hodinách. Každý měsíc je zasvěcen jednomu tématu. My si vybrali a domluvili téma květnové a tak trošku i prázdninové s názvem Čtení a soutěžení za knihovnou.

Den dětí ve školní družině7.6.2017

Dne 2. června se uskutečnilo ve školní družině zábavné odpoledne pro děti s námořnickou tematikou. Sluníčko hřálo, nálada byla veselá, a tak nic nebránilo tomu, abychom zahájili program v Zelené učebně.

Tvořivé odpoledne ke Dni matek17.5.2017

Tato již tradiční celodružinová akce proběhla dne 10. 5. 2017 ve školní jídelně. Žáci z jednotlivých oddělení, pod vedením paní vychovatelek, si připravili krátká pásma s vystoupením. Poté jsme se všichni zapojili do tzv. tvořivého „Pískohraní".

Březnové uchopení přírodních živlů a přivítání jara9.4.2017

Když zavítáte do pavilonu F a projdete se kolem družiny Sluníček, zasvítí na vás mozaika rukou uchopujících 4 tvořivé přírodní síly – oheň, vzduch, vodu a zemi. Výtvarná mozaika 4 živlů je výsledkem naší měsíční projektové činnosti, v níž se odráží snaha uchopit a pochopit tvořivou prasílu Země a jejích přírodních zákonitostí, které jsou příčinou veškerého života na Zemi, a tudíž i naší přirozenou a neoddělitelnou součástí.

První otevřená družina v oddělení JEŽKŮ27.3.2017

Dne 2. března proběhla první otevřená družina v oddělení JEŽKŮ s názvem MEZINÁRODNÍ DEN LEDNÍCH MEDVĚDŮ, který se konal ve světě 27. února. Celosvětově je tento den věnovaný na podporu Arktidy.

ŠD Sluníčka a Ježci ve "Čtenářském štrůdlu", 8. 3. 8.3.2017

V březnu, měsíci knih a čtenářů, pořádá Městská knihovna v Rožnově pod Radhoštěm akce na podporu čtenářství pro děti i dospělé. My se k jedné takové odpolední akci s netradičním názvem Čtenářský štrůdl přidali a provázali ji také s dalšími čtenářskými aktivitami konanými v rámci činnosti školní družiny.

První otevřená družina - Arktida28.2.2017

První otevřená družina pro rodiče s dětmi s tématem Mezinárodní den ledních medvědů - pozvánka zde.

Zobrazuji položky 1 až 8 (2 stránky)
Školní rok: