Den matek, celodružinová oslava s programem27.5.2019

Dne  17 .5. 2019  se uskutečnila každoroční, tradiční akce školní družiny věnovaná maminkám. Byli jsme mile překvapeni hojnou účastí maminek, tatínků, tet i babiček, přišel se podívat i a pan ředitel.

Oslavu jsme zahájili kulturním vystoupením žáků všech tří oddělení. Druháčci z oddělení Hvězdiček nejprve zazpívali své oblíbené písničky, zahrály na kytaru a flétnu. Prvňáčci ze Včelek si připravili zpěv a hru na Orffovy nástroje s názvem Jaro, léto, podzim, zima. A nejstarší děti z oddělení  Sluníček vystoupily s hudebním tématem Živly Země se zpěvem a hrou na muzikoterapeutické hudební nástroje.

Po zhlédnutí pestrého vystoupení jednotlivých oddělení jsme se přesunuli do zadní části jídelny. Zde děti s pomocí paní vychovatelek a maminek vyráběly formou workshopu dárky pro své maminky.

Mockrát všem děkuji za vaši pomoc a zpříjemnění tohoto slavnostního dne Vaší milou přítomností.

Dája Kopečková, vychovatelka ŠD