Domů arrow ŠKOLNÍ DRUŽINA arrow Činnosti a akce

ŠKOLNÍ DRUŽINA - Činnosti a akce

Zobrazuji položky 1 až 2 (1 stránka)
Školní rok:

Venkovní aktivity Střediska volného času pro ŠD, 12.9.1813.9.2018

Krásné slunečné počasí nám ještě jednou umožnilo setkat se s instruktory ze Střediska volného času a domluvit se s nimi tentokrát na ukázce venkovních aktivit, které pro děti v rámci svých zájmových kroužků realizují. Akce probíhala v příjemném prostředí relaxačního koutku, který má naše škola i SVČ společně k dispozici. Děti z II. a III. oddělení školní družiny si mohly společně užít pohybové činnosti a hry se sportovními pomůckami u paní Vlaďky Kejharové, přírodovědně-poznávací hrátky s paní Julií Liškovou a výcvik pejska a žonglování s paní Blankou Kopřivovou. Děti dostaly krásně namíchaný koktejl volnočasových ukázek aktivit, ze kterého si mohou vybrat, co se jim líbí a v případě zájmu se díky letáčku s veškerými základními informacemi do daného kroužku s pomocí rodičů přihlásit. Jsme velmi spokojení, že se povedlo pro děti připravit opět jedno krásné odpoledne plné radosti a zážitků, které pomohlo spojit zájmy školní družiny i střediska volného času a ukázat dětem, že řízená a skupinová činnost v rámci společně tráveného odpoledního času je kvalitní a není to rozhodně nuda!

Bc. Jana Kliková, vychovatelka ŠD

Návštěva školní družiny ve Středisku volného času, 6.9.1810.9.2018

Školní družina pořádá již druhým rokem ve spolupráci se SVČ projekt zaměřený na představení nabízených zájmových kroužků SVČ dětem školní družiny. Děti se v rámci návštěvy střediska seznamují s prostory, vedoucími a náplní jednotlivých zájmových útvarů. Odnášejí si nové zkušenosti, dovednosti, malé dárečky a potřebné informace o přihlášení a čase konání kroužku.

Zobrazuji položky 1 až 2 (1 stránka)
Školní rok: