Domů arrow ŠKOLNÍ DRUŽINA arrow Činnosti a akce

ŠKOLNÍ DRUŽINA - Činnosti a akce

Zobrazuji položky 1 až 1 (1 stránka)
Školní rok:

Školní družina ve Středisku volného času, 10.9.1910.9.2019

Již třetím rokem pořádá naše škola ve spolupráci se Střediskem volného času společné odpoledne zaměřené na představení zájmových kroužků. Děti se v rámci návštěvy seznamují s prostory, pedagogy a náplní vybraných zájmových útvarů. Mohou si tak na vlastní kůži vyzkoušet, jak jednotlivé aktivity probíhají, otestují si, co je baví. Jako bonus si odnášejí malé dárečky a prezentační letáčky s potřebnými informacemi pro rodiče. Letos děti měly možnost zatančit si street dance ve studiu H2B, vyzkoušet hravou výuku anglického jazyka, pohrát si s legem v legohrátkách. Venku se zapojily do práce se cvičeným pejskem a sportovních pohybových her. Děkujeme za pěkně strávené odpoledne a přejeme kolegům ze SVČ hodně spokojených a nadšených dětí, prožitků vzájemného obohacení a radosti ze společné práce.

p.v. Jana Kliková

Zobrazuji položky 1 až 1 (1 stránka)
Školní rok: