Domů arrow ŠKOLNÍ DRUŽINA arrow Aktuální informace

ŠKOLNÍ DRUŽINA - Aktuální informace

Zobrazuji položky 1 až 3 (1 stránka)
Školní rok:

Pozvánka na dětský karneval7.2.2019

pátek 15.2.19 pořádá ŠD pro žáky I. stupně (1.-4. tříd) dětský karneval, akce se koná od 13.30 – 15.30 hodin v tělocvičně školy. Žáci si doma společně s rodiči připraví kostým/masku, nejoriginálnější budou vyhodnoceny a odměněny. Karnevalu se účastní všichni žáci ŠD (v případě neúčasti a samostatného odchodu ze ŠD bude mít žák písemnou omluvenku od rodičů), účastnit se mohou i žáci I. stupně, kteří družinu nenavštěvují. Rodiče si mohou své děti vyzvedávat kdykoliv v průběhu akce. Těšíme se na společně strávené příjemné odpoledne plné zábavy, her a radostného karnevalového nadšení, s pozdravem tým ŠD ZŠ Pod Skalkou.


Stromotvoření ŠD, 26.10.201819.10.2018

STROMOTVOŘENÍ, 26.10.2018

Říjnová akce pro všechna oddělení školních družin: děti budou společně vyrábět barevné listové věnečky, šikovnost, odhad a přesnost si vyzkoušejí v soutěžním házení šišky na cíl a hravou formou se seznámí s druhy stromů a jejich typickými znaky.

Akce proběhne v pátek 26.10. 2018 od 13.30 do 15.00 v galerii školy a v ŠD Sluníčka pav. F.

Těšíme se na společně strávené chvilky hravého tvoření, soutěžení a poznávání, s pozdravem ŠD.


Informace ŠD pro rodiče žáků 3. ročníku31.8.2018

Informace ŠD pro rodiče žáků 3. ročníku (III. oddělení ŠD Sluníčka, přízemí pav. F, Bc. Jana Kliková)

1. Prosím, vyplňte a obratem pošlete zpět třídnímu učiteli fialový zápisový lístek školní družiny s údaji o dítěti, pravidelnými odchody ze ŠD, vyzvedáváním/samostatným odchodem ze ŠD (druhá strana zápisového lístku) a vaším souhlasem s vnitřním řádem ŠD (viz www.zspodskalkou-dokumenty-vnitřní řád ŠD).

2. Děti, které odcházejí po obědě nebo v průběhu družiny a nemají to poznačeno v zápisovém lístku, musí být předem na konkrétní den písemně omluveny rodiči (lístek se jménem žáka, datem omluvenky a podpisem), bez písemného potvrzení nemůže dítě z družiny samo odejít!

3. ODPOLEDNÍ SPOJOVÁNÍ VŠECH ODDĚLENÍ: 15.30 do ŠD v pavilonu A

4. Informace o poplatcích ŠD viz nástěnka ŠD ve vchodu do školy, na stránkách školy, u vychovatele (viz www.zspodskalkou-skolnidruzina-organizace a provoz)

5. Internetové stránky III. oddělení Sluníček s roční náplní a prezentací činnosti dětí (viz www.zspodskalkou-skolnidruzina-SD Sluníčka)

6. Veškeré aktuální a důležité informace spojené s aktivitami a organizací ŠD zapisujeme žákům předem do školních deníčků.


Zobrazuji položky 1 až 3 (1 stránka)
Školní rok:

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola