O ŠKOLE - Žákovský parlament

Zobrazuji položky 1 až 3 (1 stránka)
Školní rok:

Adaptační pobyt Žákovského parlamentu – Hájenka, Semetín4.10.2016

Na konci září se členové našeho Žákovského parlamentu zúčastnili 2-denního pobytu v terénním středisku Hájenka v Semetíně. Cílem tohoto pobytu bylo stmelení kolektivu, rozvoj týmové spolupráce, naslouchání a vybudování vzájemné důvěry.

Podíleli jsme se na akci "Světluška 2016"19.9.2016

V pátek 16. 9. 2016 se dobrovolníci z řad našeho Žákovského parlamentu aktivně podíleli na charitativní sbírce Světluška, která podporuje nevidomé. Stejně jako loni jsme vyrazili do terénu, poznávacím znamením byla hezká tykadélka a pěkně žlutá a černá trička.

Žákovský parlament na ZŠ Pod Skalkou17.9.2016

Členové žákovského parlamentu jsou voleni každý školní rok, vždy se vybírají 2 zástupci z jednotlivých tříd 5. – 9. ročníku. Hlavním úkolem těchto zástupců je zprostředkování informací a komunikace s vedením školy, učiteli i spolužáky.

Žákovský parlament pracuje pod vedením vedoucí vychovatelky Jany Štěpánkové. Jeho členové se scházejí jednou za dva týdny, vždy v ÚTERÝ v 7.30 – 8.00 hod. v PC učebně v pavilonu F.

Zobrazuji položky 1 až 3 (1 stránka)
Školní rok: