Domů arrow FAIRTRADOVÁ ŠKOLA arrow Naše aktivity

FAIRTRADOVÁ ŠKOLA - Naše aktivity

Zobrazuji položky 1 až 3 (1 stránka)
Školní rok:

Třetí Férová snídaně na ZŠ Pod Skalkou18.5.2017

V sobotu 13. května se uskutečnila FÉROVÁ SNÍDANĚ na ZŠ Pod Skalkou. Náš skvělý tým - Kubečková, Hambálková a Paclová se společně se zástupci farnosti z Rožnova pod Radhoštěm a Markem Cihlářem pokusili připravit happening, kterým by důstojně podpořili fairtradové  i lokální pěstitele.

Pozvánka na Férovou snídani12.5.2017

Vážení rodiče a přátelé školy,
prohlédněte si prosím informaci o naší férové akci v Rožnově, a pokud jste příznivci spravedlivého obchodu, podporujete malé lokální firmy a bioprodukci, budeme rádi, když přijdete posnídat nebo předáte informaci svým kamarádům a známým.

Zúčastnili jsme se Národní fairtradové konference v Praze17.11.2016

10. 11. 2016 se naše škola zúčastnila třetí Národní konference fairtradových měst, škol a církví v Praze. Program byl velmi nabitý. Čekaly nás novinky z mezinárodní kampaně, sdílení dobré praxe a velmi inspirativní hosté. Lisa Hermann nám představila kampaň Fairtradová města v Německu.

Zobrazuji položky 1 až 3 (1 stránka)
Školní rok: