Domů arrow FAIRTRADOVÁ ŠKOLA arrow Naše aktivity

FAIRTRADOVÁ ŠKOLA - Naše aktivity

Zobrazuji položky 1 až 4 (1 stránka)
Školní rok:

Vítězství v soutěži "Za férovou čokoládu"23.5.2014

Dramatický kroužek zvítězil se svou autorskou hrou „Hořčokoláda“ v soutěži „Za férovou čokoládu“ (Make fair chocolate), kterou vyhlásila Ekumenická akademie a Fair trade Česko a Slovensko.

Dramatický kroužek sehrál divadelní inscenaci HOŘČOKOLÁDA9.3.2014

Autorská hra Hořčokoláda vznikla s ambicí zapojit se do kampaně Za férovou čokoládu! (Make Chocolate Fair!), kterou vyhlásila Ekumenická akademie a Fairtrade ČR. Cílem kampaně je šířit povědomí o zneužívání dětské práce v kakaovém průmyslu ve státech západní Afriky, zejména v Ghaně a Pobřeží slonoviny.

"Férový" den otevřených dveří17.12.2013

27. 11. 2013 se na naší škole uskutečnil "férový" den otevřených dveří. Návštěvníci - rodiče, prarodiče, děti z MŠ, přátelé školy, bývalí žáci i ti, kteří si svou školu teprve vybírají, - si prohlédli její vyzdobené prostory, setkali se s vyučujícími a vedením školy, nahlédli do tříd. Tam se pod vedením vyučujících vyráběly zajímavé věci, jejichž prodejem při konzultacích jsme podpořili myšlenku Fair trade.

O projektu Fair trade5.12.2013

Zobrazuji položky 1 až 4 (1 stránka)
Školní rok: