Domů arrow EKOŠKOLA arrow Různé

EKOŠKOLA - Různé

Zobrazuji položky 1 až 2 (1 stránka)
Školní rok:

Ekotým radí prvňáčkům7.12.2017

Projektový den ke třídění odpadů v 1. A

Členky Ekotýmu - Andrea, Aneta, Valerie a Viktorka navštívily 1. prosince prvňáčkya připravily si pro nětři dopolední hodiny o třídění odpadu na naší škole. Nejdříve se děti učily prakticky třídit odpad ve své třídě, u recepce se podívaly na koše, co se všechno ve škole třídí. Druhá hodina proběhla v tělocvičně. V neobvyklé hodině tělesné výchovy děti chodily po víkách od kbelíků, sbíraly a házely papírové koule, pouštěli kuličku rourou, běhaly slaloms polystyrenovou kostkou na hlavě. Ve třetí hodině opět ve třídě žáčci vyplnili Anetkou vytvořený pracovní list o třídění. Na závěr dostali domů dopis pro rodiče, nálepky na koše a sladkost. Zasloužili si ji, byli moc šikovn! Určitě se mezi nimi najdou budoucí sběrači a možní členové Ekotýmu.

Aneta a Andrea z Ekotýmu

Ekokodex1.10.2017

EKOKODEX aneb O co se snaží kolektiv Podskaláků:

Zobrazuji položky 1 až 2 (1 stránka)
Školní rok: