Velikonoční jarmark21.4.2022

V pondělí 11. 4. se v naší škole uskutečnil Dobročinný velikonoční jarmark. Celé akci předcházela pilná příprava v hodinách výtvarné výchovy, kde žáci společně s učiteli vyráběli nejrůznější velikonoční dekorace z proutí, sádry, kartonu, vlny, dřeva a jiných zajímavých materiálů, zdobili svíčky, pekli perníčky a jiné dobroty. Někteří vyráběli i doma. V pondělí před Velikonocemi se galerie školy proměnila v tržiště, kde si žáci, učitelé, rodiče, babičky a ostatní návštěvníci školy mohli zakoupit tyto nádherné výrobky. K příjemné atmosféře přispěla i voňavá Fair Trade káva. Výtěžek z jarmarku činil 25 800 Kč. Malá část z tohoto obnosu zůstala třídám jako odměna za jejich aktivitu a nasazení pro dobrou věc. Za zbytek se zakoupí potřebné věci pro ukrajinské žáky v naší škole. Celá akce se moc vydařila a všem zapojeným patří dík.

p.u. Vrtalová Z.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola