Zobrazuji položky 49 až 56 (7 stránek)
Školní rok:

školní psycholog4.10.2021

Vážení rodiče,

v měsíci říjnu bude naše škola bez školního psychologa, nová psycholožka nastoupí až v měsíci listopadu. V případě potřeby posíláme v příloze kontakty na odborná pracoviště.

Děkujeme za pochopení.

Kontakty na nejbližší psychology a psychiatry naleznete zde

Pěšky do školy, 24.9.2123.9.2021

Vážení rodiče,

rádi bychom Vás informovali a zároveň pozvali na akci města Rožnov pod Radhoštěm s názvem „Pěšky do školy“, která proběhne ve spolupráci s naší školou dne 24. 9. 21.

Cílem je podpořit pohyb dětí, zdravou a udržitelnou dopravu do školy i ze školy, motivovat ke změně dopravního chování a snížit počty aut pohybujících se před školou.

• V tento den přijďte do školy pěšky nebo na koloběžce či kole.
  • V tento den vám bude před školou nabídnuto občerstvení, káva.
  • V tento den bude možná diskuse s členy města o dopravní situaci v blízkosti školy.

Rodiče, pojďte s dětmi 24. září 2021 alespoň kousek pěšky do školy, kdo bydlí dál, může nechat auto zaparkované kousek dál od školy a dojít...

Děkujeme za Vaši podporu, ZŠ Pod Skalkou

Adaptační pobyt v přírodě 1.A a 9.A, 3.9.18.9.2021

V pátek 3. září byl na naší škole naplánován adaptační pobyt v přírodě. Vydali jsme se tedy společně s našimi kamarády prvňáčky na výlet do městského parku. Šli jsme směrem na Eroplán, zastavili se na tenisových kurtech, kde jsme posvačili. Poté jsme se vydali směrem k altánku, kde se hrály různé hry s míčem, křídami jsme namalovali spoustu obrázků, přeskakovali přes švihadlo, skákal se panák, povídalo se. Všichni byli moc spokojeni a výlet se nám všem moc líbil.

Deváťáci

Odpoledne se SVČ, 14.9.15.9.2021

Dne 14. 9. se žáci druhých a třetích ročníků navštěvujících školní družinu měli možnost seznámit s nabídkou zájmových útvarů SVČ. Středisko si pro nás připravilo mnoho zajímavých a zábavných aktivit přibližujících dění v kroužcích, do kterých se děti mohou v případě zájmu přihlásit. V relaxačním koutku na nás čekaly přírodovědné hry a aktivity s paní Liškovou, uvnitř budovy jsme si mohli vyrobit malý dáreček v keramické a výtvarné dílně paní Křenkové, také si zatancovat s Erikou a Verčou v dance studiu H2B nebo si slepit Minecraftovou krychličku v modelářském oddělení pana Trlici. Děkujeme pracovníkům SVČ za pěkně připravené a zorganizované odpoledne a spolupráci.

Jana Kliková

Projektový den se SVČ, 6.9.217.9.2021

Hned v úvodu školního roku jsme pro družinové děti třetích ročníků připravili ve spolupráci se SVČ projektový den na téma les. Lektorka přírodovědného kroužku Julie Lišková si pro děti nachystala spoustu zajímavých úkolů a soutěží, ve kterých si každý měl možnost vyzkoušet své znalosti, dovednosti, bystrý úsudek, kreativitu i spolupráci s kamarády.

První den ve škole, 1.9.20213.9.2021

I letošní školní rok jsme se přivítali s našimi prvňáčky v pozitivním duchu. Všechny děti se do školy těšily a paní učitelky je určitě ničím nezklamaly, spíše naopak. Jejich očekávání bylo splněno. Nerozhodilo je ani povinné testování, a protože jsou to šikovní velcí prvňáci, všichni naše testovací pokusy zvládli bez sebemenších problémů. Milým překvapením pro nás bylo, že nás přišel navštívit i pan místostarosta RNDr. Jiří Melcher. Přišli za námi také kamarádi z 9. ročníků, kteří se stali našimi novými společníky, pomocníky a ochránci, se kterými budeme spolupracovat a setkávat se po celý školní rok. S paními učitelkami jsme si užili hezký den a už se těšíme, až přijdeme zase zítra." - říkaly děti, když se na konci svého velkého prvního dne loučily.

S pozdravem a přáním krásných nových začátků zdraví paní učitelky prvních tříd.

Provozní doba a info ze ŠKOLNÍ DRUŽINY 1.9.202131.8.2021

Dne 1.9.2021 bude ranní školní družina v provozu od 6.00 - 7.45 hodin a odpolední hned po obědě do 16 hodin. V další dny již bude provoz školní družiny probíhat v běžném režimu, tj. ráno od 6.00-7.45, odpoledne do 17 hodin.

Děti 1. tříd budou navštěvovat ŠD Včelky v pav. A paní vychovatelka Pavla Kolářová

Děti 2. tříd budou navštěvovat ŠD Hvězdičky v pav. A, paní vychovatelka Dagmar Kopečková

Děti 3. tříd budou navštěvovat ŠD Sluníčka v pav. F, paní vychovatelka Bc. Jana Kliková

Informace k nástupu do školy23.8.2021

Vážení rodiče, milí žáci,

1. 9. 2021 zahájíme nový školní rok 2021/2022. Testování Ag testy proběhne ve dnech 1., 6. a 9. 9. vždy ráno v 8.00 ve třídě. Stejně jako v loňském roce budou ve všech třídách, u vstupu do školy a u vstupu do jídelny připraveny přípravky k dezinfekci rukou a ve společných prostorách budeme používat ochranné prostředky dýchacích cest. V příloze posíláme Manuál pro školy, kde jsou uvedena hygienická pravidla, se kterými budou žáci na začátku roku seznámeni svými vyučujícími. Přejeme všem krásný zbytek prázdnin.

Mgr. Lumír Ondřej a Mgr. Zita Koláčková

Manual zde:

Zobrazuji položky 49 až 56 (7 stránek)
Školní rok: