Aktuality

Zobrazuji položky 1 až 8 (7 stránek)
Školní rok:

Pomůcky na nový školní rok 2021/202227.7.2021

Pomůcky do VV zde

Sešity zde


Příspěvek na postiženou školu v Hruškách na jižní Moravě30.6.2021

Vážení rodiče, milé děti,

kolektiv zaměstnanců ZŠ Pod Skalkou se rozhodl přispět jihu Moravy postiženému dne 24. 6. 2021 tornádem. Chceme pomoci cíleně Základní škole v Hruškách, která byla nedávno rekonstruována a bohužel o všechnu tu krásu přišli. V současné době potřebují pomoc IZS, pracují u nich vojáci a hasiči a odstraňují ty nejhorší škody. Co ale konkrétně budou opravovat, kolik peněz budou potřebovat, to zatím netuší. Jsme se školou v kontaktu a nyní nepotřebují akutní pomoc, vědí ale, že bude zapotřebí později a že užitečné budou hlavně peníze. Přispějeme tudíž finančně a v průběhu prázdnin se budeme již jako jednotlivci obracet a nabízet pomoc, pokud jí bude potřeba. Prosím za pedagogy z Hrušek – pokud se rozhodnete přispět, můžete tak učinit přímo na účet ZŠ Hrušky: Č. účtu školy: 86-172 4430297/0100. Do zprávy pro příjemce napište DAR. Za solidaritu mnohokrát děkují zaměstnanci a žáci ZŠ Hrušky. I my děkujeme za případné příspěvky dětem a učitelům z Hrušek.

Zaměstnanci ZŠ Pod Skalkou


Činnost školního psychologa o prázdninách22.6.2021

Školní psycholožka Mgr. Jana Mynářová je ve dnech 26.7. 2021 - 13.8. 2021 k dispozici na telefonním čísle 731 630 308 a po předchozí telefonické domluvě k dispozici i osobně na adrese Městský úřad, Palackého 480 (budova Stefanium), Rožnov p.R.

Děkuji

Mgr. Lumír Ondřej

ředitel


Překvapení ke Dni dětí, 2.6.219.6.2021

Děti ze školní družiny dostaly ke Dni dětí dáreček v podobě programu a aktivit se cvičeným australským ovčákem Buffy a lektorkou Blankou Kopřivovou ze SVČ. Akce se konala v příjemném prostředí relaxačního koutku, kde měly děti i pejsek k dispozici klidné a prostorné přírodní zázemí. V rámci projektového programu se děti měly možnost seznámit s tím, jak probíhá odborný výcvik psa, prakticky si aktivity společně s pejskem vyzkoušet a osobně se s ním zapojit do kontaktu. V kruhovém rozestavení si nacvičily přivolávání, schovávání pamlsků, zahrály si kontaktní hry v podobě přeskakování rukou či tunelu, vyzkoušely si také péči o pejska při česání. Na závěr se všichni zúčastnili vědomostního kvízu s otázkami k tématu, tento probíhal v lesíku na Skalce, kde děti hledaly schovaná stanoviště s otázkami. Nejlepší a nejrychlejší luštitelé získali krásné ceny, ostatní si odnesli menší odměny, všichni pak plno nových zážitků a dobré naladění z povedené akce.

Jana Kliková, III. odd. Sluníčka

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Zápis do ZUŠ25.5.2021

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Informace k provozu ŠD od 17.5.2116.5.2021

Provoz školní družiny se navrací do běžného režimu. Ranní šd od 6.00-7.45, odpolední šd 11.45-17.00 hodin, odpolední spojování družin do tříd v pav. A v 15.30 hodin.

ŠD ZŠ Pod Skalkou


Informace k nástupu 2. stupně do školy7.5.2021

V příštím týdnu od 10. 5. – 14. 5. nastupují do školy i žáci 2. stupně.

Prezenčně se budou vzdělávat 1. A, 2. A, 3. A, 4. A, 5. A, 6. A, 7. A, 8. A, 9. A.

Ostatní třídy se vzdělávají distančně.

Všichni žáci, kteří budou ve škole, mají hromadně nahlášený oběd ve školní jídelně. V případě, že žáci na oběd nepůjdou, musí si jej odhlásit.

Žáci 1. stupně se testují jen jedenkrát týdně (v pondělí), žáci 2. stupně 2x za týden (pondělí, čtvrtek).

Stále platí povinnost nosit ochranný prostředek ve vnitřních prostorech budov


Seznam přijatých žáů do 1. třídy ve školním roce 2021-202223.4.2021

SEznam ke stažení zde


Zobrazuji položky 1 až 8 (7 stránek)
Školní rok:

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola