Zobrazuji položky 17 až 24 (16 stránek)
Školní rok:

Zábavné odpoledne 28.5.2018

Zábavné odpoledne pro naše budoucí prvňáčky

Ve středu 23.5. proběhlo na naší škole zábavné odpoledne pro naše budoucí prvňáčky. U vchodu je s úsměvy na tvářích uvítaly jejich budoucí paní učitelky. Děti se mohly podívat, s jakými kamarády budou chodit do třídy. Naši školu přišli někteří ukázat nejen rodičům, ale i babičkám, dědečkům, strýčkům a tetičkám. Děti prožily s kamarády spoustu legrace – skákaly barevného panáka, kouzlily na interaktivní tabuli, hráli různé hry a soutěže a EKO-hrátky v koutku EKO-týmu. Nejvíce je však lákala naše tělocvična s opičí dráhou, které pro ně připravili páni učitelé. Rodiče se mohli občerstvit v naší fair-tradeové kavárně výbornou kávou, čajem a čerstvými muffiny, které pro ně napekly paní kuchařky. V závěru putování po škole si děti namalovaly obrázky, které je budou čekat v září v jejich třídě.
Pavla Katzerová

Slavíček 22.5.2018

Pěvecká soutěž Slavíček 2018
V pátek 11.května se uskutečnila v kině pěvecká soutěž Slavíček, kterou organizovalo středisko volného času. Naši školu reprezentovalo 10 žáků z 1. a 2. stupně: Terka Sítková 2.A, Nina Zbránková 2.A, Jindřiška Janušová 4.A, Johy Černotová 4.B, Market Strakošová 4.B, Nelča Jančová 4.B, Naty Mužná 4.B, Míša Drápalová 5.A, Filip Plandor 5.A, Míša Honlová 9.B.

V kategorii sólový zpěv získala 2. místo Míša Drápalová - 5.A.
V kategorii skupin získaly 2. místo Johy Černotová a Market Strakošová - 4.B.
V kategorii skupin s choreografií získaly 3. místo Terka Sítková a Nina Zbránková – 2.A.

Všem vítězům moc gratulujeme a samozřejmě velké dík patří i těm, co se neumístili, ale báječně reprezentovali naši školu. 

Férová snídaně17.5.2018

V sobotu 12. května se uskutečnila FÉROVÁ SNÍDANĚ v okolí altánku v městském parku.
Už před 8 hodinou ráno tam bylo nezvykle živo. Děti z Ekotýmu a dobrovolníci z 2. stupně pod vedením Lucky Hambálkové a Jitky Prorokové z SVČ nafukovaly balónky, věšely nápisy, chystaly stanoviště, aby před devátou bylo vše připraveno.
Tato už tradiční akce letos poprvé pod záštitou města Rožnov pod Radhoštěm mohla vypuknout!

Plán na měsíc květen16.5.2018

Plán na měsíc květen zde:

Vernisáž15.5.2018

Rádi bychom Vás pozvali na vernisáž prací žáků naší školy, která proběhne v úterý 22. 5. 2018 od 15:00.

Můžete se těšit na krásné výtvory a nejen to...

Pozvánka zde:

Cycling track 8.A15.5.2018

Cycling track 8.A
Normálně bych napsal, kdy jsme jeli na kola, kam a s kým. Nijak bych to nerozváděl, protože jet v pondělí 7. května na pět hodin někam 30 km, není až tak zajímavé. Nicméně se toho k psaní stalo dost.

Den zdraví15.5.2018

Den zdraví
Dne 10. května 2018 se třída 8.B  zúčastnila na náměstí v Rožnově p. R. Dne zdraví.
Prohlédli jsme si záchranný vůz, mohli vyzkoušet resuscitaci, poznávali léčivé rostliny a prověřili svoji fyzickou zdatnost. Bylo to zpestření a doplnění předmětu výchovy ke zdraví.
RNDr, Hana Hadačová

Flora Olomouc15.5.2018

Flora Olomouc

Ve čtvrtek 26.dubna 2018 se třídy 7.A a 7.B pod vedením p.uč.Jurkové a Velíkové vydaly autobusem na jarní Floru do Olomouce.
Cílem bylo získávat nové poznatky o rostlinách, protože v tomto pololetí se v přírodopise zabýváme právě botanikou.

Zobrazuji položky 17 až 24 (16 stránek)
Školní rok: