Zobrazuji položky 17 až 24 (19 stránek)
Školní rok:

Bouzov, Javoříčko a 4. A7.6.2017

Na výlet jsme jeli autobusem, jak jinak, že? První zastávka byla hrad Bouzov, krásný a kouzelný jako z pohádky. Jak jsme vešli do první místnosti, tak jsme věděli, že se nám tady bude líbit. Nakoupili jsme suvenýry. Taky jsme z fotek zjistili, že na hradě straší.

Obhájili jsme titul Ekoškola!1.6.2017

Na základě auditu konaného dne 19. 5. 2017 a posouzení zprávy z auditu tříčlennou komisí jsme obhájili mezinárodní titul Ekoškola platný po dobu 2 let. Auditoři ocenili kvalitní práci, kterou v programu děláme a naše pracovní nadšení. Obhájení tohoto titulu opravňuje naši školu užívat vlajku, logo a název Ekoškola po dobu výše uvedenou.

Vystoupení pěveckého sboru Hvězdička30.5.2017

Dětský pěvecký sbor Hvězdička se v plné kráse představil na vystoupení pro rodiče. Všichni byli spokojení. Měli jsme skvělé obecenstvo, ve kterém si každý našel svého blízkého, ať to byl dědeček, babička, tatínek, maminka, nebo taky sestřička, teta apod. Moc nás potěšilo, když se na nás přišla podívat paní ředitelka Kristina, paní recepční Bohunka a taky paní učitelka Marťa Satolová.

Vítězství na mistrovství škol ve stolním fotbale!30.5.2017

V pátek 26. 5. 2017 se konalo ve Společenském domě mistrovství základních škol ve stolním fotbale, kterého se účastnili tito žáci: D. Urbiš, T. Žitník, D. Kotulek, Z. Knebel, P. Kváč a M. Stodůlka z 5. A, P. Slovák, O. Všetička ze 7. B, M. Janošek, O. Krčma, M. Kubela ze 7. A a O. Chovanec, J. Randýsek a L. Ondryáš z 8. B. Žákům se podařilo obsadit 3. místo v podání Kotulek - Knebel a  krásné 1. místo v podání dvojice Chovanec - Randýsek. Všem moc gratulujeme!   Z. Tolar

Závod všestrannosti mládeže 201726.5.2017

Ve středu 24. 5. 2017 se v Rožnově pod Radhoštěm uskutečnil již 15. ročník Závodu všestrannosti mládeže, který pořádala Městská policie Rožnova p. R. Závodu se zúčastnilo 12 tříd ze základních škol v Rožnově p. R. a okolí. Z naší školy se zúčastnily hned dvě třídy, a to 7. A a 7. B.

Pohár rozhlasu 201726.5.2017

V polovině měsíce května se konal tradiční atletický závod pro 2. stupeň základních škol - Pohár rozhlasu. Žáci soutěžili ve čtyřech  kategoriích, ve kterých jsme obsadili všechny disciplíny. Dařilo se chlapeckým kategoriím, ve kterých se mezi školami mladší žáci umístili na 3. místě ze šesti škol a starší žáci také na 3. místě z osmi škol.

Nová pěvecká hvězdička? Lucie Lukeštíková z Podskalky26.5.2017

V neděli 23.4.2017 se zúčastnila regionálního kola soutěže Zpěváček Valašska 2017.Lucka je veliký talent. Letos poprvé vyzkoušela sólové zpívání a hned se probojovala do regionálního kola. Komu se to takhle podaří???

Akce 3. B na Martiňáku26.5.2017

5. společná akce – děti, rodiče, paní učitelky – tentokrát 3. B na Martiňáku. V sobotu 20. května se naši báječní rodiče domluvili, že si uděláme společný výlet. Vzali jsme si batůžky pláštěnky, svačiny a naše 2 paní učitelky Zdeňku a Pavlu s rodinami a vydali jsme se směr Horní Bečva.

Zobrazuji položky 17 až 24 (19 stránek)
Školní rok: