Aktuality

Zobrazuji položky 9 až 16 (19 stránek)
Školní rok:

Tři dny dlouhý třídní výlet17.6.2017

Tak jsme zase jednou pošetřili sluch našich kolegyní a odvezli jsme s sebou na třídenní třídní výlet tři třídy decibelů. Třídní učitelé Tolar, Sedlák a Janošek si odvezené decibely rozdělili následovně 9.A – 30% decibelů, 9.B – 30% decibelů a 7.A – 30% decibelů + Jakub B. se svým hlasem – 10% decibelů. Přepočteno na žáky opustilo ZŠ Pod Skalkou 51 žáků.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Cykloběh za ČR bez drog15.6.2017

V úterý 13. června se zúčastnily třídy 5. A, 6. A,B a 7. B se svými třídními učitelkami Cykloběhu za ČR bez drog. Za účasti vedení města se žáci shromáždili u Hudebního altánku v parku.


2. B v zámku Lešná8.6.2017

Dne 8. 6. jsme společně navštívili zámek Lešná u Valašského Meziříčí. Vybrali jsme si program nazvaný Pohádkový zámek, který dětem v zámeckých pokojích představil světy Černé a Bílé královny - protikladů, které bez sebe nemohou být.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Cvičný poplach a nácvik evakuace7.6.2017

Ve středu 7. 6. 2017 se na naší škole uskutečnil cvičný požární poplach spojený s evakuací školy, ukázkou hasičské techniky a aktivitami, které pro všechny žáky připravila Městská policie. Kromě evakuace osob z ohrožených prostor si žáci mohli vyzkoušet resuscitaci osoby v bezvědomí i to, jak funguje automatický defibrilátor.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Čtení a hraní v městské knihovně, ŠD Sluníčka, 25. 5. 177.6.2017

Knihovna v Rožnově pod Radhoštěm nabízí kromě zajímavých čtenářských besed pro školy v dopoledních hodinách také besedy, soutěže a povídání pro školní družiny v odpoledních hodinách. Každý měsíc je zasvěcen jednomu tématu. My si vybrali a domluvili téma květnové a tak trošku i prázdninové s názvem Čtení a soutěžení za knihovnou.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Den dětí ve školní družině7.6.2017

Dne 2. června se uskutečnilo ve školní družině zábavné odpoledne pro děti s námořnickou tematikou. Sluníčko hřálo, nálada byla veselá, a tak nic nebránilo tomu, abychom zahájili program v Zelené učebně.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


1. místo a tři 3. místa v lehkoatletickém čtyřboji7.6.2017

Dne 26. 5. 2017 uskutečnilo SVČ LEHKOATLETICKÝ ČTYŘBOJ MLADŠÍHO ŽATSTVA, který se uskutečnil na hřišti ZŠ Zubří. Naši školu reprezentovalo celkem 16 žáků ve čtyřech disciplínách: sprint na 50 m, hod kriketovým míčkem, skok daleký, běh na 500 a 800 m. Krásné 1. místo vybojoval žák Filip KŘIŽKA z 5. A. Pěkná 3. místa obsadili žáci: Viktor HEJNÝ 2. B, Kateřina FUKALOVÁ 4. A a Filip KŘENEK z 5. A. Všem žákům děkuji za účast a vítězům moc gratuluji. Výsledková listina zde. Dája Kopečková


Cyklovýlet 9. A7.6.2017

Stejně jako každým rokem jsme se rozhodli s třídou 9. A strávit noc ve škole a následující ráno podniknout sportovně laděný den na kolech. Domluvili jsme datum 1.6. a v podvečer jsme si dali rande u školy… někteří si s sebou vzali celou aparaturu na diskotéku, jiní plyšáka na spaní nebo balon na americký fotbal. Byli i takoví, kteří přijeli na kole a zjistili, že nic jiného s sebou nemají (alespoň to kolo..:))

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Zobrazuji položky 9 až 16 (19 stránek)
Školní rok:

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola