Aktuality

Zobrazuji položky 1 až 8 (19 stránek)
Školní rok:

Organizační řád s dodatkem od 27. 7. 201727.7.2017

Organizační řád s dodatkem od 27. 7. 2017 zde.


Sešity a potřeby do výtvarné výchovy14.7.2017

Sešity do jednotlivých předmětů pro 4. - 9. ročník zde, potřeby do výtvarné výchovy na 2. st. zde.


Upozornění pro strávníky28.6.2017

Informace ke stravování ve školní jídelně ve šk. roce 2017/2018 zde.


Cyklovýlet 7. B28.6.2017

Dne 26. 6. si třída 7. B udělala cyklovýlet na přehradu Horní Bečva. Sraz jsme měli 8.15 u kina, tentokrát všichni s funkčním kolem. V čele jela naše paní třídní učitelka Hadačová a vzadu popoháněla paní učitelka Jurková.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Kdo vyhrál v celoroční soutěži O zlaté sluníčko?28.6.2017

Školní rok se nezadržitelně blíží ke konci a naše celoroční družinová soutěž O zlaté sluníčko, stávající z různorodých tematicky zaměřených soutěžních aktivit připravovaných během roku, má své zasloužilé výherce. Po celý rok vítězové poznávacích, smyslových, analytických, pohybových i kreativně zaměřených soutěží postupně sbírali obrázkové kartičky.


Školní výlet 7. B27.6.2017

Dne 7. 6. jsme se jako třída 7. B  vydali na školní výlet do Olomouce. Sraz jsme měli 6.30 na vlakovém nádraží, na poslední chvíli jsme koupili jízdenky a nastoupili do vlaku směr Olomouc s paní učitelkou Hadačovou. Po cestě jsme nabrali paní učitelku Jurkovou, párkrát jsme přestoupili a hurá- byli jsme v Olomouci, kde jsme se jako první vydali do Zoo Svatý Kopeček.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


2. B a 3. B na výletě25.6.2017

V úterý 20. června jsme se vydali na výlet do Uherského Hradiště. V 7 ráno jsme se sešli před školou, nasedli do autobusu a vyjeli. Jako první na programu byl Archeoskanzen Modrá, velkomoravské opevněné sídliště.

Výběr z fotogalerie - zobrazit celou fotogalerii


Školní výlet 8. B do Olomouce25.6.2017

V úterý 13. 6. 2017 jsme se vydali vlakem do Olomouce, abychom strávili příjemný den v ZOO na Svatém Kopečku. Myšlenka tohoto výletu se zrodila na poslední chvíli, protože jsme celou dobu plánovali výšlap do okolí, ale jako správná třídní učitelka jsem na sobě nedala znát překvapení – zkrátka: změna plánu.


Zobrazuji položky 1 až 8 (19 stránek)
Školní rok:

Zajímavé odkazy

Logo základní školy Pod Skalkou v Rožnově pod Radhoštěm, Podskalio Škola